Otomobillerin çok daha güzel ve Premium bir havaya sahip olması hiç de zor değil. Bunun için firmamızın sunmuş olduğu oto iç dizayn uygulamaları hakikaten yüz güldüren sonuçlara imza atıyor. Böylece birçok otomobil fiyatının üstünde bir değere sahip oluyor. Ayrıca sürücü ve yolcuların açısından araç iç konforu artırılırken göz zevkine hitap eden farklı çözümler firmamız tarafından üretiliyor. Bunlar arasında son dönemde giderek yaygınlaşmakta olan araç içi karbon kaplama hakikaten sıra dışı ve oldukça marjinal bir çözüm olarak birçok araç sürücüsü tarafından talep görüyor. Böylece otomobillerin oldukça kaliteli bir şekilde görünümü değiştirilebiliyor.

Araç İçi Karbon Kaplama Nerelerde Uygulanır?

Otomobillerin dış bölümlerinde jant kısımlarında uygulanabilmekte olan karbon kaplama araç içinde de farklı alternatif yöntemlerle devam ettirebiliyor. Firmamızın sunmuş olduğu araç içi karbon kaplama birçok alanda devreye girmekte olan son derece nitelikli fiber kaplama çözümleri arasında yerini alıyor. Karbon fiberden imal edilmekte olan kaplama malzemeleri son derece dayanıklı olduğu için uzun ömürlü bir kullanım da ortaya çıkartıyor. Fakat karbon kaplamaların istenen yere montajının yapılması tamamen tecrübe gerektiren ve nitelikli teknik ekiplerin yapabileceği hassasiyet derecesi yüksek uygulamalardır. Bu sebeple firmamızın bünyesinde yer almakta olan teknik kadro tarafından araç içi karbon kaplama özenle yerine getirilmektedir. Bu sayede otomobillerin içerisinde özellikle torpido ön konsol bölümlerinde karbon fiber kaplama uygulamaları devreye girebiliyor. Ayrıca kolçak kısmında da çok hoş duran karbon kaplama aracın son derece modern bir görünüme kavuşmasına olanak tanıyor.

Uygun Fiyatlı Araç İçi Karbon Kaplama

Aracınızın modern ve son derece keskin bir görünüme kavuşması için araç içi karbon kaplama çözümlerinde renk alternatifini geniş tutuyoruz. Böylece istediğiniz renkte karbon kaplama çözümlerine firmamız kanalıyla ulaşabiliyorsunuz. Otomobillerin içerisinde, kapılarda, kapı tutma kollarında ve bilgisayarla teyp çevresinde de karbon kaplama uygulayabiliyoruz. Böylece otomobilin bütün iç mekânının karbon kaplama çözümleri ile daha modern ve Premium bir havaya kavuşması son derece ekonomik fiyatlarla gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca sunmuş olduğumuz bütün hizmetler faturalı ve garantili olduğundan dolayı aracınız zarar görmeden uzun süre güzel görünümünü muhafaza edebiliyor.

By |2017-11-22T09:16:14+00:00Kasım 21st, 2017|Genel|