Kaliteli ve lüks bir otomobile sahip olmak herkesin hakkıdır. Bu noktadan hareket etmekte olan firmamız son derece nitelikli ve dünya standartlarında modifiye hizmeti veriyor. Araçların modifiye edilmesi oldukça hassas olan ve tamamen tecrübeli bir teknik ekibin çalışması gereken özel bir sahadır. Oldukça pahalı fiyatlara satın alınmakta olan araçların modifiye edilmesi sırasında yapılacak olan küçük bir hatayla telafisi mümkün olmayan büyük ekonomik kayıplar ortaya çıkabilmektedir. Firmamız tamamen bilgisayarlı sistemler ile birlikte son derece kaliteli ve tecrübeli bir teknik ekiple araçlarınıza müdahale etmektedir. Böylece araç içi modifiye çalışmaları ile birlikte yüz güldüren sonuçlar da ortaya çıkmaktadır.

Araç İçi Modifiye ve Kaliteli Uygulamalar

Firmamızın sunmuş olduğu araç içi modifiye çalışmalarında koltukların kaplanması veya değiştirilmesi ilk sırada yer almaktadır. Çünkü aracın iç hacminin büyük bir kısmını koltuklar oluşturmaktadır. Bu sebeple göze hoş gelen koltuk yapıları tercih edilirken duruma göre koltuk kaplamaları farklı şekilde değiştirilebilmektedir. Son dönemde özellikle deri kaplamalar tercih edilirken koltukların çeşitli şekillerde daha kullanışlı hale gelmesi için de bir takım raf sistemleri aracın içerisine monte edilebilmektedir. Ayrıca araç içi modifiye çalışmalarında özellikle tavan ve taban döşemelerine dikkat edilmektedir. Çünkü aracın tavan ve tabanında kullanacak olan bütün malzemeler aracın iç atmosferini direkt etkileyecektir. Aracın zemin kısmında oldukça kalın ve etli olan taban halıları tercih edilirken tavan kısmında da çok farklı aydınlatma çözümleri Entegre edebilmekteyiz. Özellikle LED aydınlatma sistemlerinin Entegre edilmiş olduğu tavan aydınlatmaları ile gece yolculuklarında araçlarınız çok daha Premium bir havaya bürünebilmektedir.

Araç İçi Modifiye Uygulamaları ve Teknolojik Donanımlar

Firmamızın sunmuş olduğu kaliteli araç içi modifiye çalışmalarında teknolojik entegrasyon da büyük bir önem taşımaktadır. Uzun seyahatler sırasında araç içerisindeki sürücülerin ve yolcuların sıkılmaması için çeşitli LED paneller ve internet hizmeti uygulanabilmektedir. Ayrıca geniş olan iç hacimli araçlarda LED televizyon gibi farklı alternatifler de sunulabilmektedir. Koltuk kenarına yerleştirilen prizler akıllı telefon ve tabletlerin şarj edilmesi için kullanılacaktır. Ayrıca özellikle VIP minibüslerde yapmış olduğumuz katlanır masalar İş seyahatlerinde oldukça fazla işinize yarayacaktır. Böylece ekonomik fiyatlarla araç içi modifiye firmamız tarafından yerine getirilmektedir.

By |2017-11-30T10:57:41+00:00Kasım 29th, 2017|Genel|