Özel Araç Dizayn

Ana sayfa » Özel Araç Dizayn
Özel Araç Dizayn2020-04-02T10:41:36+00:00

Günümüzde otomobiller gerek şehir içi yolculuklarında gerekse şehirlerarası seyahatlerde kullanılan en önemli ulaşım unsurudur. Otomobil içerisinde geçirilen saatler hesaplandığında çok ciddi rakamlara ulaşılmakta bu noktada otomobiller insanlar için bir yaşam alanına dönüşmektedir. Çeşitli otomobil firmaları bazı noktalarda tasarruf yapabilmek adına çeşitli konfor unsurlarından fedakârlıkta bulundukları için sürücüler ve yolcular zaman zaman sorunlarla karşılaşabilmektedirler. bu noktada ise özel araç dizayn firmaları devreye girmekte ve kullanıcıların tercih ettiği noktalarda çeşitli yenilikler yapabilmektedirler.

Özel Araç Dizayn ile ilgili Örnek Uygulamalarımız

Mobil Hizmet Aracı

Mobil Vezne Aracı

Mobil Showroom Aracı

Engelli Araç Rampası

Arabölme Separatörü Tel

Mobil Ambulans Aracı

Gezici Hizmet Aracı

corona virüs için araç koruma

virüs koruma araba bölmesi

Özel araç dizayn unsurları arasında otomobillerin döşemeleri ve koltuk döşemeleri ilk akla gelen unsurlardır. Çünkü otomobil içerisinde sürekli olarak koltuklarda oturan yolcuların ve sürücülerin rahat etmesi adına, gerek koltukların gerekse koltuk döşemelerinin hem yeni hem de aerodinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir. bu noktada çok farklı fikirler öne sunan dizayn firmaları aynı zamanda çok kaliteli malzemeler de kullanarak araçların konfor seviyesini yükseltmektedirler.

Ayrıca elektrikli koltuklar da kolay kullanımıyla tercih edilmektedir. Bununla birlikte özel araç dizayn tercihleri arasında otomobillerin zemin ve tavan döşemeleri de ilk akla gelen yerlerdendir. Özellikle gece sürüşleri için hem hoş bir görünüm hem de otomobil içinin aydınlatılması adına şık bir aydınlatma sistemi olduğu için LED paneller ve tavan sistemleri uygulanmaktadır. Ayrıca özellikle uzun yolculuklarda sürücülerin ve yolcuların keyifli dakikalar geçirmesi için kullanılan multimedya sistemleri de en çok tercih edilen teknolojik keyif unsurları arasında bulunmaktadır. Bununla birlikte çeşitli hazneler ve koltuk kenarlarında kullanılan raf sistemleri de araçların daha kullanışlı hale gelmesini sağlamaktadır. Tüm bu unsurların kaliteli ve tecrübeli firmalar tarafından uygulanması gerekmektedir ki ortaya çıkan sonuç hem sürücüleri hem de yolcuları tatmin etsin ve konfor sağlansın.

Özel Araç Dizayn Uygulama Alanları

  • KİŞİYE ÖZEL ARAÇ DİZAYN

  • MESLEĞE GÖRE ARAÇ DİZAYN

  • İSTEĞE GÖRE ARAÇ DİZAYN

  • ÖZEL ARAÇ TASARIM

  • OTO DİZAYN

  • OTO İÇ DİZAYN

  • OTO DIŞ DİZAYN

  • FARKLI ARAÇ TASARIM

  • DEĞİŞİK OTO TASARIM

  • İHTİYACA UYGUN ARAÇ DİZAYN

Özel Araç Dizayn hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

İletişim