Tekne Yat Döşeme

Ana sayfa » Tekne Yat Döşeme
Tekne Yat Döşeme2018-03-19T12:25:36+00:00

Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde gemicilik ve yat sektörü maalesef yeterli ölçüde gelişememiş, gemi seyahatini tercih eden bireyler için çok farklı alternatifler sunulamamıştır. Bununla birlikte piyasada olan gemilerin ve yatların kaliteli firmalar tarafından çeşitli dizayn unsurları ile donatılması ile birlikte ortaya çok konforlu ve kaliteli yat ve gemiler çıkmaktadır. Tekne Yat Döşeme firmaları çok farklı konseptlerle ve ürün kaliteleri ile müşterilere hizmet sunmaktadırlar.

Tekne Yat Döşeme ile ilgili Örnek Uygulamalarımız

tekne yat gemi döşeme

yat döşeme dizayn

tekne gemi döşeme

tekne gemi camı

tekne gemi camı

Tekne Yat Döşeme noktasında kullanılan malzemenin kalitesi çok büyük bir önem arz etmektedir. Çünkü gemiler ve yatlar sürekli olarak tuzlu su içerisinde bulunacak olan ve güneşe tepeden maruz kalacak olan ulaşım araçlarıdır. Güneş ve tuzlu su yatların ve gemilerin en büyük düşmanıdır. Bu noktada kullanılacak olan kaplamaların ve malzemelerin neme ve ısıya dayanıklı olması büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle lüks deniz yolu seyahat aracı olan yapıların iç tasarımlarında ahşap ve deri tercih edilmekte, böylece ortaya hem doğal hem de şık bir görünüm çıkmaktadır.

Ayrıca maun kaplamalar da yatlarda en çok tercih edilen konsol ve yan panel kaplamalarıdır. Bununla birlikte yatlarda tercih edilen teknolojik unsurlar ve multimedya sistemleri de uzun yolculuklarda yolculara konforlu anlar yaşatabilmektedir. LED TV’ler uydu sistemleri çeşitli paneller yatın farklı köşelerinde kullanılarak konforlu ve kullanışlı bir iç mekân yaratılmaktadır. Ayrıca yazları gemilerin günlerce karadan uzak kaldığı düşünüldüğünde buzdolabı Mini bar fırın gibi unsurlar da Tekne Yat Döşeme konsepti içerisinde mutlaka yer alması gereken demirbaşlardır. Tekne Yat Döşeme unsurları arasında yer alan portatif ve de monte uygulamalar var olan mekânların genişlemesi anlamına gelmektedir. Elektrikli olarak devreye girebilen kanepe ve oturma grupları iç mekânda genişlik sağlayan portatif çözümlerdir.

Tekne Yat Döşeme Uygulama Alanları

  • ÖZEL KOLTUK DİZAYN

  • TEKNE VE YAT KOLTUĞU

  • GEMİ, YAT VE MARİN CAMLARI

  • DERİ DÖŞEME

  • SÜRGÜLÜ ÇERÇEVE

  • ÖZEL İMALAT CAMLAR

  • GEMİ İÇ DİZAYN

Tekne Yat Döşeme hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

İletişim